Haberler - Karapelit Ali Tekten İlkokulu

Haberler

Vergi Bilinci

Devamı

ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Öğretmenler Günü kutlaması yapıldı. Bu kutlamada öğrencilerimiz şiirler okudu, skeç gösterisi yaptı ve çeşitli etkinlikler düzenledi. Bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutlar, gayretlerinden ve hazırladıkları güzel program için teşekkür ederiz. 

Devamı

Trafik ve İlk Yardım

Öğrencilerimizin can güvenliği için Trafik Tedbirlerine uyalım. Öğrencilerimiz, çocuklarımız bizim herşeyimiz.  

Devamı

DONDURMA TÜKETİMİNE DİKKAT

Devamı

DEPREM GÜÇLENDİRME ÇALIŞMALARI

Okulumuzda 3 aşamalı gerçekleştirilecek olan deprem güçlendirme çalışmalarından ilk iki aşaması yapıldı.  1.Aşama Malzeme kontrolü  2.Aşama zemin güçlendirme çalışması

Devamı

TRAFİK DEDEKTİFLERİ SEMİNERİ

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliğinin başlattığı proje kapsamında okulumuza gelen Trafik Polisi öğrencilerimize Trafik konulu seminer verdi.

Devamı

KÜTÜPHANECİLİK HAFTASI

Kütüphanecilik haftası dolayısıyla okulumuzda çeşitli etkinlikler düzenlendi. Bu etkinliklerin düzenlenmesinde büyük emek veren Türkçe öğretmeni ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

Devamı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

Okulumuzda Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük bir coşku ile kutlandı. Kutlamada günün anlam ve önemiyle ilgili konuşmayı okul müdürü Mustafa KÖSE, programın sunuculuğunu 8/A sınıfı öğrencilerimizden Eda Nur ASLAN ile 6/A sınıfı öğrencilerimizden Emir SAĞLAM yaptı. Daha sonra öğrencilerimiz şiirler okudu, çeşitli gösterileri düzenledi ve son olarak da yarışmalar yapıldı. 

Devamı

İkaz ve Alarm İşaretleri

Hayatınızı tehdit edebilecek doğal ve insan kaynaklı afet ve savaş dahil, her türlü acil durumlara karşı, can ve mal kaybını en aza indirmek amacıyla ikaz ve alarm işaretlerini ne kadar iyi öğrenirseniz; kendinizi, ailenizi ve sevdiklerlerinizi o kadar iyi koruyabilirsiniz. 

Devamı

OCAK DEĞERİ TEMİZLİK

Yarışmalarde dereceye giren resimler.

Devamı